0224 334 01 81

Kurumsal

Kurumsal Bilgiler

Misyonumuz

Sunucular.com.tr Müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunmak. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz

Hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

Firmamız Hakkında

Sunucular.com.tr Bireysel ve Kurumsal Internet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2013 yılında Bursa'da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.
2014 yılından itibaren firmamız dünyanın sayılı firmalarından olan Ddos-guard türkiye bayiliğini almıştır.
Sunduğumuz hizmetler arasında VDS - Hosting - IP Koruma ve Dedicated bulunmaktadır.
Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.
Sunucular.com.tr olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bize güvenebilirsiniz.

Sunucular.com.tr Güvenlik Merkezi
 8250776590 Osmangazi V.D

Çözüm ortaklarımız  www.ddos-guard.net